Rezerwuj Apartament

Szanowni Państwo aby zarezerwować wybrany apartamenty prosimy o kontakt telefoniczny. Rezerwacja trwa tylko trzy dni, jest to okres w którym należy umówić spotkanie, odwiedzić nasze biuro i podjąć decyzję o zakupie. Po trzech dniach  rezerwacja wygasa a mieszkanie znów będzie dostępnie dla wszystkich zainteresowanych.

[contact-form-7 404 "Not Found"]

W związku z licznymi zapytaniami o biuro projektowe, które mogłoby pomóc Państwu w przeprowadzeniu procesu projektowego oraz wykończeniowego mieszkań, wychodzimy na przeciw Państwa oczekiwaniom! Chcielibyśmy przedstawić współpracującą z nami pracownię architektoniczną MRK Architekci. Pracownia oprócz tworzenia projektów, świadczy usługi wykańczania pod klucz.

Już teraz wejdź na stronę www.mrk-architekci.pl, zapoznaj się z ofertą i skontaktuj się z pracownią pod numerem telefonu 609 491 270!

Image

Biuro Sprzedaży

Jurowiecka 17

Zapraszamy do rozmowy o  nowym mieszkaniu.

Nasi doradcy sprzedaży pomogą trafnie wybrać idealny apartament do Państwa potrzeb. Biuro sprzedaży znajduje się na terenie budowy w Białymstoku, przy ulicy Jurowieckiej 15, tuż przy wznoszonym budynku trzeciego etapu. Prosimy o telefoniczne umawianie spotkań w naszym biurze, dziękujemy.

85 307 64 44 kontakt@apartamentyjagiellonskie.pl