Jagielonia Białystok
Własna aranżacja

W każdym mieszkaniu jeszcze na etapie budowy mamy dowolność zmian aranżacyjnych.

Zmiana umiejscowienia bądź całkowita rezygnacja w wybranych ścian działowych w mieszkaniu, przeniesienie instalacji elektrycznej czy nawet zamiana miejscem kuchni i łazienki to prace aranżacyjne, które możemy przeprowadzić bez większego problemu.

W związku z powyższym przy zakupie mieszkania w standardzie deweloperskim, jeszcze na etapie budowy, warto zastanowić się nad możliwością wprowadzenia zmian aranżacyjnych. Później niektórych prac może nie dać się przeprowadzić, dlatego warto jak najszybciej przedstawić swoje preferencje i wspólnie z architektem zaplanować funkcjonalność pomieszczeń.

Ściany

Jedni chcą mieć dużą i otwartą przestrzeń, inni z kolei kładą nacisk na większą ilość pomieszczeń. Warto już na początku rozplanować funkcje poszczególnych pokoi i sprawdzić, czy dany układ nam odpowiada. Istnieje możliwość rezygnacji z wybranych ścian działowych oraz wstawienia nowych, na przykład w celu oddzielenia aneksu kuchennego od salonu bądź przygotowania wnęki pod szafę.

Ogrzewanie

W standardzie wykończenia oferujemy grzejniki. Warto jednak mieć na uwadze, że czasem niektóre z nich mogą kolidować z naszymi planami aranżacyjnymi i trzeba będzie zmienić ich lokalizację. Przy ogrzewaniu podłogowym należy dokładnie przemyśleć docelowy rodzaj posadzki.

Instalacja

Tutaj najważniejszy jest rozkład dwóch pomieszczeń: kuchni i łazienki. Są to zwykle niewielkie pomieszczenia, w których powinniśmy maksymalnie wykorzystać przestrzeń. Należy zwrócić szczególną uwagę na rozmieszczenie gniazdek, bo to tam postawimy wszystkie urządzenia.

Wszelkie zmiany aranżacyjne warto omawiać z architektem już podczas budowy inwestycji. Nowe ustalenia zostaną wykonane na podstawie, podpisanego przez Kupującego oraz Dewelopera – protokołu. Pamiętajmy, że koszt zmian deweloperskich będzie też o wiele niższy niż późniejsze przeróbki fachowców.

ZADZWOŃ DO NAS

85 307 64 44

INWESTOR

Apartamenty Jagiellońskie Sp. z o.o.
z siedzibą w Białymstoku
ul. Przędzalniana 6H lok. 105
KRS 0000399550, NIP 966-206-58-36, REGON 200440862

BIURO SPRZEDAŻY

ul. Jurowiecka 23
15-101 Białystok
Zapraszamy w godzinach:
Pon.-Pt. 10:00 - 18:00
Sob. 10:00 - 15:00

DUMNIE WSPIERAMY