Jagielonia Białystok
Dumnie wspieramy

Firma odpowiedzialna społecznie potrafi w ramach prowadzonej działalności biznesowej wspierać i angażować się w sprawy lokalnej społeczności
oraz urzeczywistniać jej inicjatywy.

apartamenty jagiellonskie wspierają jagiellonie białystok

Z uwagi na ścisły związek inwestycji deweloperskiej przy ulicy Jurowieckiej z klubem piłkarskim, mamy przyjemność poinformować, iż część środków uzyskanych ze sprzedaży apartamentów, zasili budżet Klubu – Jagiellonii-Białystok Sportowej Spółki Akcyjnej. Przy tak długofalowej inwestycji cieszy nas, iż drużyna stopniowo ale i systematycznie na przestrzeni najbliższych lat uzyska konkretne wsparcie finansowe. Jest to możliwe dzięki podpisanemu porozumieniu o współpracy pomiędzy inwestorem Apartamenty Jagiellońskie Sp. z o.o. a Jagiellonią-Białystok SSA.

W związku z powyższym każdy zakupiony metr kwadratowy w budynkach zrealizowanych na nieruchomości będzie wiązał się ze znaczącym wsparciem finansowym drużyny, Akademii Piłkarskiej „Jagiellonia”, jak również budowy ośrodka treningowego na Krywlanach. Tym samym, każdy z naszych klientów decydując się na zakup mieszkania bądź lokalu usługowego dokłada swoją cegiełkę do budowy potęgi Jagiellonii.

Klub Sportowy Jagiellonia Białystok to nasze wspólne dobro i dlatego też poza działalnością biznesową spółka ma na celu dbać o rozwój bazy sportowej, promując w ten sposób aktywność ruchową również wśród najmłodszych mieszkańców naszego miasta.

Zarząd spółki Apartamenty Jagiellońskie Sp. z o.o.

ZADZWOŃ DO NAS

85 307 64 44

INWESTOR

Apartamenty Jagiellońskie Sp. z o.o.
z siedzibą w Białymstoku
ul. Przędzalniana 6H lok. 105
KRS 0000399550, NIP 966-206-58-36, REGON 200440862

BIURO SPRZEDAŻY

ul. Jurowiecka 23
15-101 Białystok
Zapraszamy w godzinach:
Pon.-Pt. 10:00 - 18:00
Sob. 10:00 - 15:00

DUMNIE WSPIERAMY